HAKKIMIZDA

İstanbul Demirkapı’da 1978 yılında indüksiyon ve taşlama üzerine faaliyete başlayan firmamız artan altyapı yatırımı,

Yetişmiş insan kaynağı ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet etmeye devam etmektedir.

İncelikli işçilik politikamızla kaliteden ödün vermeden birçok farklı sektöre ürün üretiyor ve istikrarlı büyümemize devam ediyoruz. Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 2000m2’lik üretim merkezimize geçmemizle beraber paslanmaz çelik bağlantı elemanları ve eşanjör üretimini de kendi bünyemizde gerçekleştirmeye başladık.

Bu toprakların sermayesiyle kurulmuş firmamızı her sene uluslararası fuarlarda gururla temsil ediyor ve dünyadaki teknolojik gelişmeleri, arz ve talep hareketlerini yakından takip ediyoruz.

Uluslararasi standartlara haiz kalitede üretim gerçekleştiriyor, yalnız ic pazar da değil yüksek oranda yurtdışı satışı da yapıyoruz. Puntaş olarak, yıllık üretim kapasitemizin %70’ini Avrupa ve Amerika kıta ülkelerindeki müşterilerimiz için üretiyoruz.

Vizyonumuz

Yüzünü her zaman geleceğe çevirmiş bir firma olarak Puntaş’ta vizyonumuz müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla sadece yerli rakiplerden değil dünya çapındaki rakiplerin de ötesinde sektörumüzün lideri olmaktır.

Misyonumuz

Gelişen teknolojilerin yakın takipçisi olarak her zaman işimize ve çalışanlarımıza yatırım desteği sağlayarak kaliteden ödün vermeden ülkemizi dünya çapında layıkıyla temsil etmek en büyük misyonumuzdur.

1

İndüksüyon

2

Sulama

3

Bölümü

1

Hidrolik Pres

2

Punch Pres

3

Kalite Kontrol

4

Plakalı Eşanjör

1

Delik Taşlama

2

Taşlama

3

Taşlama

1

Kauçuk Conta İmalatı

2

Kauçuk Conta İmalatı

3

Kauçuk İmalatı